Uwaga! W dniu 6.04.2015 strona www.sny.net.pl kończy działalność w swojej obecnej postaci.
Wszystkie informacje zostaną usunięte ze strony. Jeśli posiadasz jakieś wpisy na tej stronie, które chciałbyś zachować, prosimy o ich skopiowanie i zapisanie w bezpiecznym miejscu.
Po szóstym kwietnia 2015 niemożliwe będzie odzyskanie starych informacji.
Login:     Hasło:           Zarejestruj się / Zapomniałem hasło

Królik - Księga Symboli czyli Sennik

Króliki są bardzo płodne, więc czasami symbolizują dobrobyt. Na Wielkanoc królik jest używany w połączeniu z jajkami jako symbol płodności i obfitości z powodu jego zdolności do wyprodukowania tak wielu młodych.

Króliki są często kojarzone z lękiem. Czy jest jakaś sytuacja, która wzbudziła w tobie lęk? To, czego się boisz, jest często tym, co stwarzasz w swoim życiu, więc zmierz się ze swymi lękami, zamiast przed nimi uciekać. Afirmuj: 'mam w sobie zasoby, których potrzebuję, aby skonfrontować się z każdym lękiem w moim życiu.'

Ten znak również przenosi do wewnętrznej delikatności i miękkości. Czy projektujesz swoją energię na zewnątrz i w wyniku tego czujesz się zmęczony? Może jest czas ukryć się w swoim gniazdku i poczuć się delikatnym, łagodnym i receptywnym.

Królik jest również sybolem szybkiego, niezorganizowanego poruszania się, innymi słowy, przeskakiwania z jednej rzeczy na inną. Czy biegasz dokoła bez kierunku? Zatrzymaj się. Weź oddech. Zrelaksuj się. I zajmij się jedną rzeczą na raz. Miej dostęp do swych własnych celów i ustal swoje priorytety. Wybierz tę rzecz, która jest dla ciebie najważniejsza i skoncentruj się na robieniu tylko tego. Afirmuj: ‘Mam czas, którego potrzebuję do wypełnienia swoich celów’.


Dodano:  poniedziałek, 23 kwietnia 2007
Recenzent:  Ela
Wynik:
odsłon: 27128

Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl