Uwaga! W dniu 6.04.2015 strona www.sny.net.pl kończy działalność w swojej obecnej postaci.
Wszystkie informacje zostaną usunięte ze strony. Jeśli posiadasz jakieś wpisy na tej stronie, które chciałbyś zachować, prosimy o ich skopiowanie i zapisanie w bezpiecznym miejscu.
Po szóstym kwietnia 2015 niemożliwe będzie odzyskanie starych informacji.
Login:     Hasło:           Zarejestruj się / Zapomniałem hasło

szukaj pnForum ostatnie posty

Forum  ::  Sny  ::  Sny o zmarłych  :: Co oznaczają moje sny?

poprzedni temat Drukuj temat do nowego tematu

Do dołu

Co oznaczają moje sny?

Malessa Wysłany: 18.02.2011r. o 13:03


Zarejestrowany:
18 luty 2011r.

Postów: 1

Status: offline

ostatnia wizyta: 18.02.11
Są bardzo podobne. Zawsze jadę na rowerze. Nigdy sama. 3 razy z moją jedną koleżanką i raz z drugą. Przez wsie, które nas otaczają, przez naszą też. Mogę je opisać, ale tych dawnych nie pamiętam za bardzo. We wszystkich panuje gorące lato. Jakby coś to to(?) oznacza, że coś jest dziwne:

Pierwszy pod koniec września:
Jechałam moim rowerem z Iwoną do miasteczka oddalonego o 10 km od nas normalnie. Okolica była inna, ale jak wjeżdżałyśmy do miasteczka bardzo podobnie. Nie wiem co tam robiłyśmy, ale wracałam sama(?) i z pogody zrobiła się burza.

Drugi...w środku listopada? Około:
Jadę na rowerze z Iwoną po największej wsi w okolicy. Jedziemy do jakiejś jej babci...? Jakiejś starej kobiety. To był krótki sen. Obudził mnie telefon.

Trzeci. Początek grudnia:
Jadę do Iwony z nią a może bez? Wiem że ją tam spotkałam i... Jej mama żyła!!!(?) Ona zginęła jak miałyśmy może 5-6 lat pod kołami samochodu...;(. Nie wiem co robiłyśmy. Nie pamiętam, ale zaraz zrobiło się ciemno. chmury się pojawiły. Wracałam 6 km moim rowerem ale był straszny wiatr i burza....znowu.

Czwarty. Przedwczoraj:
Najwięcej pamiętam. Jadę rowerem ze stacji paliw kolegi taty. Często tam przesiadujemy. Burza. Znowu. Ale tym razem się nie obudziłam tylko zemdlałam... I nagle wyjeżdżałam rowerem od kolegi(pijak) rodziców(????). Jadę. Okolica była podobna, a (co dziwne) Aneta doszła do mnie tylko nie wiem kiedy. Potem poszłyśmy na stację paliw i tam był dom(?dziwne bo tam jest tylko budowa domu weselnego a stacja jest malutka?) taki wiejski zaniedbany. Pełno takich. I my tam z Anetą siedziałyśmy przed telewizorem i była moja mama(?) i potem poszła(mówiła że idzie) a my chciałyśmy jeść pizzę(?) a Aneta miała kasę a ja ją zapewniałam, że jej połowę oddam a ona powiedziała, że będzie robić jakieś figurki i je sprzedawać(???). A potem 2 idiotów z mojej klasy zaczęło mnie ścigać po tym domu(?) i byłam bez Anety(?) ale nie mówiła, że jedzie. Najdziwniejsze było, że ja wiem którzy to chłopaki. I oni mnie ganiali ale to była zabawa i chowaliśmy się za firankami i fotelami a ja ich przecież nie lubię! Potem jadę na rowerze i tam gdzie powinien stać dom Anety stał dom Krystyny(?koleżanka mamy). Tylko dom był taki jak u Anety, ale nie było dalszego podwórka a ogród był mały na pierwszym podwórku. I jej pies żył(?zginął jakieś 6 lat temu ze starości) i jak chciałam go głaskać to mnie ugryzł, ale nie mocno tylko miałam mały ślad i usłyszałam tylko ''On chyba był szczepiony!'' i się obudziłam i schiz!!!... Zobaczyłam do udziabanie na moim palcu a za 2 sekundy jak spojrzałam to tego nie było!

Z tych snów najbardziej pamiętam te burze na końcu i pewnie 2 sen jakby mnie telefon nie obudził to też by się skończył burzą. Jakby ktoś chciał mi to wyjaśnić lub zadać parę pytań na gg to podam.

PS. Motyw roweru może się brać z tego, że kocham jeździć na rowerze i przez całe lato prawie z niego nie schodziłam a teraz jestem w mieście i nie mogę jeździć:(
TopMalessa wyślij PM
Reklama Wysłany: całkiem niedawno


Zarejestrowany:
31 January 2010r.


Status: online
Strona przeznaczona jest dla otwartych umysłów co swoje sny zgłębiać pragną. Wszelkie materiały umieszczone na stronie podlegają prawom autorskim i nie mogą być one rozpowszechniane w żadnej postaci bez zgody ich autora. Główne tematy strony to: znaczenie symbolika interpretacja snów, sennik, sny erotyczne, świadome śnienie, senniki, sny. Wykonanie i utrzymanie strony - www.itbvega.pl